Kontakt

Kundservice

Kundservice:
kundservice@scandlineshh.com
Tel.: +46 (0) 42 18 60 00

Kundservice AutoBizz:
bizz@scandlineshh.com
Tel.: +46 (0) 42 18 61 20

Restaurangbokning:
restaurangbokning@scandlineshh.com
Tel.: +46 (0) 52 18 61 20

Travel

Jenny Evergren, Regional Key Account Manager
Tel.: +46 (0) 70 78 23 700
jenny.evergren@scandlineshh.com

Freight

Kontakta oss för fraktavtal, priser och med frågor:

Peter Kesting, Head of Freight
Tel.: +45 30 67 13 77
peter.kesting@scandlineshh.com

Anne Holm Markussen, Backoffice support
Tel. +45 88 71 19 46
freight@scandlineshh.com

Ulf Persson, Freight Administrative
Tel.: +46 (0) 70 71 86 015
ulf.persson@scandlineshh.com

Besöksadress

HH Ferries Group har sin besöksadress på Bredgatan 5 i Helsingborg, Sverige.

Knutpunkten 43, 252 78 Helsingborg, Sverige (adress)
Tel.: +46 (0) 42 18 60 00
Fax: +46 (0) 42 18 60 49
E-post: info@hhferriesgroup.com